ପୁଣି ଚମକିବ କଳିଙ୍ଗ:ଏଥର ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଅନୁମତି

ଭୁବନେଶ୍ୱର:(ରାଜ୍ୟକାହାଣୀ) ଆସନ୍ତା ଫେବୃଆରୀରୁ ଏଫ୍ଆଇଏଚ୍ ପୁରୁଷ ଓ ମହିଳା ପ୍ରୋ ଲିଗ୍ ଖେଳାଯିବ । ହକିର ଘରୋଇ ପର୍ଯ୍ୟୟ ମ୍ୟାଚ୍ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ହିଁ ଖେଳିବ ଭାରତ । କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ବିଶ୍ବର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଟିମ ସେମାନଙ୍କର ଶ୍ରେଷ୍ଠତ୍ବ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ । ଫେବ୍ରୁଆରି ୨୬ରୁ ଏଫଆଇଏଚ୍ ପୁରୁଷ ହକି ଲିଗ୍ ଖେଳାଯିବାକୁ ଥିବାବେଳେ ଫେବ୍ରୁଆରୀ ୧୯ରୁ ମହିଳା ହକି ଲିଗ୍ ଖେଳାଯିବ । ପୁରୁଷ ବର୍ଗରେ ୨୬ ଓ ୨୭ରେ ସ୍ପେନ୍, ମାର୍ଚ ୧୨ ଓ ୧୩ରେ ଜର୍ମାନି ଏବଂ ୧୯ ଓ ୨୦ ତାରିଖରେ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନା ସହ ଭାରତର ମୁକାବିଲା ରହିଛି । ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ମ୍ୟାଚ୍ ଏପ୍ରିଲ ୨ ଓ ୩ରେ ଖେଳାଯିବ ।

ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ ଟିମ୍ ମୋଟ ୮ଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିବା ସହ ମହିଳା ଟିମ୍ ମଧ୍ୟ କିଛି ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବ । ତେବେ ଏଥର ଦର୍ଶକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଖେଳାଯିବ ଆଉ ଏକ ବିଶ୍ବସ୍ତରୀୟ ପ୍ରତିଯୋଗିତା । ଏଫଆଇଏଚ୍ ଏବଂ କ୍ରୀଡ଼ା ବିଭାଗ ଏଭଳି ସଙ୍କେତ ଦେଇଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.

17 − four =